Medicīnas informācijas meklēšanas pamatu apgūšana elektroniskajos resursos

 

M.Mikulane

Māra Mikulāne

8.maijā noklausījos  lekciju  RSU bibliotēkā „Medicīnas informācijas meklēšanas pamatu apgūšana elektroniskajos resursos”. Ļoti interesanta, informācijas pārpilna tēma. Tā liek aizdomāties par to, ko mēs meklējam, bet nevaram atrast. Informācija ap mums šajos laikos ir ļoti daudz: radio, TV, internets, avīzes, žurnāli, reklāmas. Informācija uz mums gāžas kā cunami. Tāpēc jāiemācās izvirzīt mērķi, ko mēs gribam atrast un kā mums to vislabāk izdarīt. Informācijpratība – tā ir prasme, ko var apgūt šajā lekcijā. Šī ir starta lapa, kura palīdzēs jums orientēties interneta resursos un atvieglos apmācību procesu. Izmantojiet to ikdienā un iesakiet arī citiem.

http://www.netvibes.com/info_med#INFORMACIJA

Lekcijas turpināsies 15. maijā RSU bibliotēkā „Informācijas meklēšanas apgūšana pasaules medicīnas citējamo žurnālu datubāzē PubMed” un 22.maijā RSU bibliotēkā „Medicīnas informācijas meklēšanas apgūšana uz pierādījumiem balstītajos resursos”.

Iesaka Māra Mikulāne, sertificēta ķirurģiskās aprūpes māsa ar praktiskā darba pieredzi un veselības zinātņu maģistra grādu

Viens komentārs uz “Medicīnas informācijas meklēšanas pamatu apgūšana elektroniskajos resursos”

  1. lv rakstīja:

    Nov 11, 14 at 13:21

    Jabas iespejas!


Komentējiet