Inta Blūma – Sirds Ceļš

Inta Blūma (Vītola)

Inta Būma psiholoģe, krāsu terapeite

Sveiciens visiem! 🙂

  • Šoreiz atkal rakstiņš (pirmo reizi rakstīju krievu valodā) par sieviešu- vīriešu enerģijām- ŠEIT.
  • Uz pēdējām Meiteņu dienām šovasar (27.,28.08) ir atbrīvojusies viena vieta. Bet tā, kā ”enkuru nomešanas” laiks turpinās, strādāsim arī turpmāk. Pašlaik meklēju piemērotas telpas tuvāk Rīgai, kur 2x mēnesī turpināt ”skriet ar vilkiem” 🙂 Par meiteņu dienām, jeb satikšanos ar savu iekšēju sievieti- ŠEIT.   Vēlāk būs vairāk informācijas.
  • Svarīgi! Tiem, kas ir pieteikušies uz Rudens Mistērijām, bet nav veikuši avansa maksājumu, kā arī tiem, kas plāno pieteikties! Ir atlikušas 8 vietas stacionārajās gultās un 25.papildvietas (saliekamajās). Izvietošu pēc apmaksas! Tā, kā ja plāno pieteikties, gaidu ziņu!
  • Ruslana Stoičeva (Ukraina) vizītes Latvijā (19.-26.09) semināru grafiks un tēmu izvērsums (Karma, dzimumu mijiedarbība, Spēka vietas un Tēlu veidošana)- ŠEIT.  Vēl vari pieteikties uz individuālajām konsultācijām (individuālie mērķi, sūtība, veselības jautājumi, partnerattiecības (īpaši) sarežģījumi biznesā utml.) uz 24.09 (3 vietas), 25.09 (4.vietas) un 26.09(4.vietas). Ja vēlies uz individuālo konsultāciju, nosūti savu vārdu un tel.nr. uz epastu- ŠEIT.
  • Lasi interviju ar Ruslanu 4.septembra “”Ievā”!
  • Tā, kā Kaukāza ceļojuma -retrīta grupu palielinājām, tad ir pieejamas vēl divas vietas. Informācija- ŠEIT.
  • 6.septembrī mans seminārs ”Sievišķā enerģija tuvplānā”. Šoreiz daudz runāsim par to, kādēļ nestrādā ”ne vīriešu gaidīšanas, ne meklēšanas metodes” :), kā arī par to, ar kādiem konkrētiem paņēmieniem iemācīties vērst enerģiju uz sevi un sākt to izstarot. Pārējais aprakstā- ŠEIT. Pieteikties pie manis vai Omnia.lv
  • 14.septembrī uzsākam ilgi gaidīto Kristālterapijas kursu. Sīkākā informācija un pieteikšanās OMNIA.LV un ŠEIT.
  • 20.-22.septembris ”RUDENS MISTĒRIJAS 2013”, Ķeguma Puduros! Sīkākā informācija vēl sekos! Vēl ir gultas vietas! ProgrammA- ŠEIT.
Kā jau ierasts, no sirds visus aicinu piedalīties Rudens Saulgriežu kopējā svētīšanā, 21.septembrī, plkst. 19.00! Tas ir lielisks vieds, kā mums visiem satikties, pabūt kopā spēcīgājā Saulgriežu laikā, dziedāt Spēka dziesmas un sajust vienotību! Līdzi jāņem neliels groziņš, svecīte trauciņā, krūzīte tējai, plediņš un skanīgs noskaņojums!:) Ieeja brīva! Padalies ar šo informāciju, lūdzu tālāk!Lai katra atlikusī vasaras diena sasilda Tevi, piepilda ar radošām idejām, sniedz iedvesmu, prieku un vēlmi padarīt šo pasauli skaistāku ar savu smaidu!
Patiesā sirsnībā-
Inta

Komentējiet