III Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongress no 18. līdz 20. septembrim Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā.

Sveicināti, kolēģi un kolēģes!

Ar lielu prieku informējam, ka ir atlicis mazliet vairāk nekā mēnesis līdz brīdim, kad varēsim kopīgi tikties Latvijas Trešajā māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongresā, kas norisināsies no 18. līdz 20. septembrim Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā.

Šajā laikā spraigi gatavojamies, lai kongresa ietvaros uzstātos pieredzējuši eksperti, kuri dalīsies ar savām zināšanām tādos jautājumos kā:

·        Vadība un administrēšana: problēmas, projekti, tendences, pārmaiņu vadība;

·        Klīniska un pierādījumos balstīta prakse: aktualitātes, problēmas, medicīnas preču un tehnoloģiju pielietošana, aprūpes tendences, pētniecības rezultātu pielietošana, labas klīniskās prakses piemēri, drošība klīniskā vidē;

·        Izglītība veselības aprūpes profesionāļiem, pacientu un sabiedrības izglītošana, motivācija;

·        Pētniecība: pētnieciskās kapacitātes veicināšana, tendences, klīniskie pētījumi.

Dažas jaunas ziņas par kongresa programmu

19. septembrī dalībniekiem tiks nodrošināta iespēja piedalīties profesores Valerie Fleming prezentācijā par dzemdībām ūdenī (tiks nodrošināta sinhronā tulkošana). Valerie Fleming ir profesore Cīrihes Universitātē, darbojas vairākās starptautiskajās mātes un bērna veselības veicināšanas un nodrošināšanas organizācijās, kā arī starptautiskajās vecmāšu profesionālās pilnveides institūcijās, ir grāmatas “Becoming a midwife”  (“Kļūstot par vecmāti”) autore.

20. septembrī norisināsies konference “Kurp iet likumi un tiesu prakse veselības aprūpes jomā?”, kā arī Medicīnas ētikas konference, kuras programmā tiks apskatīti tādi jautājumi kā:

·        Medicīnas ētika, sabiedrības veselība un finanses

·        Ārsti, kolēģi un pacienti

·        Paliatīvās aprūpes, eitanāzijas un piespiedu ārstēšanas ētiskie aspekti

21. septembrī visiem Trešā Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongresa dalībniekiem tiks nodrošināta iespēja apmeklēt bez papildus maksas konferenci “Par veselības aprūpes finansēšanas ceļiem un neceļiem”, papildus iegūstot 5 tālākizglītības punktus.

Par dalības maksu: Liels paldies tiem, kas jau ir veikuši dalības maksas maksājumu! Atgādinām: reģistrācija kongresam vēl joprojām turpinās mājaslapā www.masuasociacija.lv, kur, piesakoties līdz 18. augustam, dalības maksa par pilnas programmas (3 dienu) apmeklējumu ir LVL 15 no personas. Pēc 18. augusta dalības maksa par pilnu kongresa apmeklējumu būs LVL 20.

Lai veiktu tālāku pasākuma dalības apstiprināšanu, aicinām Jūs veikt dalības maksas maksājumu, par kuru plašāka informācija pieejama: http://ej.uz/Pieteiksanas_Kongresam. Organizatori veiks regulāru ienākošo maksājumu uzskaiti, līdz ar to informēsim Jūs par rezultatīvu reģistrēšanos kongresa apmeklējumam 5 (piecu) darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.

Par naktsmītnēm: zinot to, ka vairāki kolēģi un kolēģes dosies uz Rīgu no attālākām pilsētām, aicinām jau savlaicīgi izpētīt izdevīgākās budžeta viesnīcas mājaslapā Rigasviesnicas.lv. Šajā vietnē norādiet vajadzīgos datumus un atrodiet vēlamo naktsmītni, kā arī lasiet atsauksmes, aplūkojiet viesnīcas kartē, lai izvēlētos labāko piedāvājumu. Atceramies, ka šīs dienas varam izmantot, lai paciemotos arī pie draugiem un Rīgas radiem!

Par tēzēm: arvien ekspertu pulkā tiek gaidīti jauni kolēģi un kolēģes, kas stiprinās kongresa tēmas “Mūsdienīga veselības aprūpe – vīzija un realitāte” plenārsēdes. Plašāk par tēžu pieteikšanu varat interesēties: Tēžu reģistrācija.

Ja rodas kādi jautājumi, lūdzam rakstīt tos uz e-pastu kongress@masuasociacija.lv.

Izdevušos dienu vēlot,

Kongresa organizatori

 

LMA_logo_rgb.png

Kongresu rīko veselības aprūpes profesionālo organizāciju kopums: Latvijas Māsu asociācija, Latvijas māsu un māsu palīgu profesionālo organizāciju savienība, Latvijas Vecmāšu asociācija, Ambulatorās aprūpes ārstu palīgu asociācija un Biedrība “Aprūpes forums” sadarbībā ar Ķīpsalas starptautisko izstāžu centru “BT1”.

Komentējiet