Trešais Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongress no 18. – 20. septembrim

Latvijas Māsu asociācija

Latvijas Māsu asociācija

Sākusies reģistrācija Trešajam Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongresam

2013. 07. 18.

Turpinot veiksmīgi aizsākto tradīciju, jau trešo reizi norisināsies Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongress. Pasākums, kura galvenais moto ir „Mūsdienīga veselības aprūpe – vīzija un realitāte”, norisināsies no šā gada 18. līdz 20. septembrim Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā. Reģistrācija dalībai kongresā iespējama tikai elektroniski.

Kongresa programma. Veselības aprūpes profesionālās organizācijas šo pasākumu īsteno ar mērķi apzināt un izvērtēt veselības aprūpes profesionāļu darba vidi, kā arī gūt izpratni pat to, kas maināms vai pilnveidojams esošajā situācijā, lai vīzija par mūsdienīgu veselības aprūpi kļūtu par realitāti. Kongresa programmā galvenās tēmas skars tādus jautājumus kā:

– Klīniskā un pierādījumos balstītā prakse: aktualitātes, problēmas, medicīnas preču un tehnoloģiju pielietošana, aprūpes tendences, pētniecības rezultātu pielietošana, labas klīniskās prakses piemēri, drošība klīniskā vidē;
– Izglītība: veselības aprūpes profesionāļu, pacientu un sabiedrības izglītošana un motivācija;
– Vadība un administrēšana: problēmas, projekti, tendences, pārmaiņu vadība;
– Pētniecība: pētnieciskās kapacitātes veicināšana, tendences, klīniskie pētījumi.

Dalībnieku reģistrācija. Māsas, vecmātes, ārstu palīgi un citi profesionāļi ir laipni aicināti pieteikties dalībai kongresā, izmantojot elektronisko reģistrāciju. Pasākuma rīkotāji reizi nedēļā elektroniski informēs dalībniekus par kongresa jaunākajām aktualitātēm, nosūtot ziņu uz norādīto e-pasta adresi.

Tēžu reģistrācija. Ikviens speciālists ir aicināts izvērtēt savas spējas un zināšanas, lai dalītos ar tām kongresa ietvaros. Pasākuma rīkotāji aicina pieteikt tēzes saskaņā ar kongresa galvenajām tēmām (skatīt otro rindkopu).

Kongresu rīko veselības aprūpes profesionālo organizāciju kopums kopums: Latvijas Māsu asociācija, Latvijas māsu un māsu palīgu profesionālo organizāciju savienība, Latvijas Vecmāšu asociācija, Ambulatorās aprūpes ārstu palīgu asociācija un Biedrība „Aprūpes forums” sadarbībā ar Ķīpsalas starptautisko izstāžu centru „BT1”.

http://www.masuasociacija.lv/2013/07/1191/

Viens komentārs uz “Trešais Latvijas māsu, vecmāšu un ārstu palīgu kongress no 18. – 20. septembrim”

  1. Antonija Krastiņa rakstīja:

    Aug 01, 13 at 23:12

    Vai tas der arī māsu palīgiem? Vai būs kredītstundas?


Komentējiet