Rudens Mistēriju programma

Inta Blūma (Vītola)

Labdien, mīļie draugi!

Beidzot formālitātes ir tik tāl sakārtotas, lai Mistērijas varētu kļūt jau starptautiskas šoruden…

Šoruden, ļoti skaistā vietā- Ķegumā, Daugavas krastā, spēcīgajā Saulgriežu laikā

(20-22.sept.)

Laiks mainās, laiks iet uz priekšu, un arī Mistērijām ir laiks pacelties jau jaunā, starptautiskā līmenī. Šoreiz mūsu īpašais viesis būs Ruslans Stoičevs no Ukrainas, kas Latvijā būs no 19.-26.septembrim, piedaloties gan Mistērijās, gan vadot seminārus Rīgā. Visa informācija par Ruslana vizīti http://sirdscels.blogspot.com/p/ruslans-stoicevs-ukraina.html

Šoreiz galvenā Mistēriju tēma ir savstarpējās attiecības. Jo tieši visu veidu attiecības ir mūsu garīgās izaugsmes virzītājspēks. Caur attiecībām mēs mācāmies mijiedarboties, mīlēt, uzticēties, pieņemt dažādību, piedot, gūt prieku un piepildījuma sajūtu…Mēs mācāmies mīlēt un saskatīt Dievišķo izpausmi katrā… Un diezin, vai ir kāda joma, nozīmīgāka par šo…

P.s. Mans pēdējais rakstiņš par attiecību tēmu šeit draugos, vai blogā. )

Galvenā valoda šoreiz būs krievu, ko tulkosim tikai nepieciešamības gadījumā, jo tā brīnumainā enerģija, kas plūst no Ruslana un Olgas, tulkojot tikai nobālētu.

Pagājušo Mistēriju vīrieši tika sadzirdēti, tādēļ šoreiz īpaši domājām, kā padarīt šīs Mistērijas informatīvi un praktiski bagātākas tieši vīriešiem un ģimenēm (pāriem).

Ir tik daudz dažādu nodarbību un prakšu veltītu sievietēm, ka ir īstais brīdis vīru sarunai, ko vadīs Ruslans. Arī pārējās nodarbībās būs padomāts, lai tās būtu vienlīdz aktuālas un interesantas abiem 🙂

Tāpat lūdzu Jūs padalīties ar programmas krievisko variantu ar tiem saviem draugiem un paziņām, kam šī valoda ir tuvākā, vai ar tiem, kas Lietuvā un Igaunijā.

Programma

 

Piektdiena, 20.septembris

No 15.00 ierašanās, iekārtošanās mājiņās un tējošana.

16.00 Ruslans ‘’Karma’’’

Kā formējas cilvēka karma. Karmas ietekme uz viņa likteni. Karmas maiņas paņēmieni.

18.00 Vakariņas

19.00 -22.00 Iepazīšanās aplis ar pasniedzēju komandu un dalībniekiem. Kopējā meditācija sirds čakrai (Inta) un dinamiskā meditācija ‘’Iņ & Jaņ’’

Sestdiena, 21.septembris

8.30 Rīta vingrošana ar Kristapu

9.00 Brokastis

10.00 Olga ‘’Partneru harmonijas tantriskais princips. Joga- sensenais Dieva iepazīšanas veids’’ (30-40min). Sakrālais rituāls ‘’Sirds Ugums’’ –asanu kompleks, kurš ļauj attīstīt īpašu jūtīgu pret jūsu partneri.

12.00 Ruslans ‘’ Vīru saruna’’, Inta „Starp mums meitenēm…’’

14.00 Pusdienas

15.00 Ruslans ‘’ Dzimumu mijiedarbība’’

Attiecības ģimenē- vīrietis, sieviete. Bērnu dzimšana un audzināšana. Cilvēka un sociuma attiecības.

17.00 Inta ‘’ Partnerattiecības Jaunajā laikmetā’’.

Runāsim par tādiem jēdzieniem kā kas ir karmiskie partneri, radniecīgas dvēseles, dvīņu liesmas. Izskatīsim dažādas mācībstundas, kuras tiek apgūtas attiecībās un par to, uz kādiem pamatiem partnerattiecības veidosies nākotnē.

19.00 Vakariņas

20.00 Pulcēšanās pie ugunskura un gatavošanās Rudens Saulstāvju rituālam, ko vadīs visa pasniedzēju komanda, apvienojot latviešu (Inese, Inta), ukraiņu (Ruslans) un grieķu (Olga) Saulstāvju rituālās tradīcijas.

Svētdiena, 22.septembris

8.30 ‘’Sveiciens Saulei’’ – rīta prakse ar Olgu.

9.30 ‘’Brokastis’’

10.30 Ruslans ‘’Spēka vietas’’

Cilvēka iekšējās un ārējās telpas mijiedarbība Spēka vietās. Spēka vietu izmantošana apziņas transformēšanai. Savas personīgās telpas (spēka vietas) formēšana.

12.30 Noslēguma Aplis.

14.00 Vieglas pusdienas.

15.00-17.00 Meditāciju cikls individuālam darbam tiem, kas vēlas pastrādāt ar savu konkrēto problēmu. Inta un Inese (krievu un latviešu valodās).

Uz meditācijām paliek interesenti. Pārējie izvēlās vai vēl aizkavēties, lai baudītu atpūtu šajā vietā, vai dodas mājup.

Meditāciju tēmas būs šādas: Sievišķās sākotnes dziedināšana, iekšējā bērna dziedināšana, darbs ar bailēm un šaubām, atbrīvošanās no saitēm ar iepriekšējiem partneriem un citām piesaistēm, Dvīņu liesmas piesaistes meditācija u.c.

Visa pārējā informācija šeit!!

Ļoti ilgojos un ceru Jūs visus satikt!

Patiesā sirsnībā – Inta

P.s. Un vēl ir dažas vietas un Meiteņu dienām, kur mācāmies ”skriet ar vilkiem” :):):)

Šeit brīvie datumi…

Komentējiet