INESES ZINĢĪTES VESELĪBAS MĀCĪBA

Inese Ziņģīte

Inese Ziņģīte

 

Šo svētdien, 14. jūlijā pulkstens 11:00 notiks seminārs
“INESES ZINĢĪTES VESELĪBAS MĀCĪBA”.
Savā seminārā Inese Zinģīte ar prieku dalīsies zināšanās, kas ir pamats veselībai, pozitīvai enerģijai un skaistam augumam.

Inese Ziņģīte jau 15 gadus ir veselīga dzīvesveida popularizētāja Latvijā. Viņas skarbais dzīvesstāsts, neatlaidība un pieredze ir iedvesmas avots daudziem cilvēkiem. 1960. gadā Inese Ziņģīte guva mugurkaula lūzumu, vingrošanas laikā krītot no augstuma. Astoņi gadi pilnīga un daļēja paralīze. Gadiem ilgā pašmācība medicīnā deva rezultātus- ik dienu neatlaidīgi rāpojot un rīvējot ķermeni ar dvieli, Inese Ziņģīte ne tikai piecēla sevi no slimības gultas, bet joprojām, 73 gadu vecumā, ir enerģijas un spēka pilna, lai palīdzētu un sniegtu iedvesmu citiem Latvijas iedzīvotājiem rūpēties par savu veselību.

Inese Zinģīte: “Mēs uz Zemes esam fiziski, tātad ar to arī būtu jāsāk un no pašiem pamatiem. Pareizi gulēt, pareizi piecelties, pareizi sagatavot sevi dienai. Un galvenais- tā katru dienu! Lai cilvēks būtu vesels, viņam ir vajadzīgs svaigs gaiss, ūdens un laba asinsrite. Tas ir vienīgais, kas uztur cilvēku un vairo imunitāti. Ja esi vesels, esi vajadzīgs citiem!”

Līdzi jāņem dvielis (garums 120 cm), kā arī ir vēlams apģērbties ērtā apģērbā un paņemt īsās zeķītes.

Dalības maksa 9 Ls (pensionāriem un maznodrošinātajiem atlaides)

Lūdzu uz semināru pieteikties rakstot e-pastu (norādot semināru, vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru) uz seminariomnia@inbox.lv.

anketu omnia.lv mājaslapā:   http://www.omnia.lv/pieteikums.html

Vai pa tālruni 27037878

Norises vieta: Pašizziņas, Izaugsmes un Attīstības centrā “Omnia” Rīgā, Vecpilsētas ielā 19, 4. stāvā, ieeja no Alberta laukuma puses.

Vairāk informācijas par lektoriem un semināriem var skatīt www.omnia.lv

Kā arī mūsu kaledārā http://www.omnia.lv/calendar.html

 

 

Komentējiet