Kā Neapēst Stresu

Inese Millere

Dr. Inese Millere,M.D.,M.A.,C.H.Ed (Dip Stress Mgt) ir ārste, holistiskā stresa menedžmenta un veselīga dzīvesveida koučs

Latvijā veiktā  pētījumā, vīriešiem tika lūgts novērtēt sievietes pievilcību pēc sejas. Uzzini, kuras sievietes tika atzītas par glītākām.  
Lasi:Latvijā veiktā pētījumā atklāts: Stress Bojā Sieviešu Smukumu
Vai tiešām ir kādi burvju notievēšanas produkti, kuri var palīdzēt sievietēm zaudēt svaru? Lasi par dažiem  taukus dedzinošiem pārtikas produktiem, kas palīdzēs nomest lieko svaru un dedzināt stresa taukus.

Lasi:Burvju Garšvielas, kas palīdz Notievēt

Tu kļūsti par to, par ko tu domā. Ja tev nav gaidīto notievēšanas rezultātu, praktizē vairāk pozitīvu dialogu, un domā sevi slaidu! Lasi kā to paveikt.

Lasi: Pozitīva Iekšējā Dialoga Spēks – domā sevi Slaidu

SVARĪGI

Es tev gatavoju fantastiskas Latvijā nebijušas lietas!

Tā būs jauna noturīga dzīvesveida revolūcija!

Es gribu, lai tu būtu VIP biedre!

VIP biedra ieguvumi: visi, visi nākamie kursi, e-grāmatas, un daudz kas cits par īpašu cenu un dažādi papildus bezmaksas bonusi (piem. iknedēļjas bezmaksas video jautājumu/atbilžu konferences un citas super motivējosas lietas).

Kas ir VIP biedre – visas daiļās dāmas, kuras ir piedalījušās kursā “Kā Neapēst Stresu”.

Ja tu vēl neesi piedalījusies, vēl var paspēt. Vienīgi tev jārīkojas ātri:

Pēdējā kursa grupa “Kā Neapēst Stresu” pašreizējā formā un saturā un par šo cenu  pēdējo reizi sāksies 1.jūnijā. (pieteikšanās beidzas 31.maijā).

PIESAKIES ŠEIT>>>

Lūdzu aicini līdzi draudzenes, paziņas, un visas citas, kurām tu vēli labu. Jo, kā tu iespējams zini piedaloties kursā divatā abas jūs saņemat 30% atlaidi!

Tu esi pelnījusi atbrīvoties no diētu gūsta, beigt izmest naudu ( un bojāt veselību) apetīti nomācošās tabletās un notievēšanas kokteiļos, skaitīt, mērīt un svērt uz visiem laikiem. Tu esi pelnījusi sākt dzīvot! Nevis zaudēt naudu, veselību un un pašcieņu cīņā ar lieko svaru un ēdienu.

Man ir prieks, ka arī ārsti Latvijā sāk apzināties citādas — ilgtermiņa pieejas nepieciešamību liekā svara problēmai un man jau ir sākusies ražīga sadarbība ar Latvijas ārstiem. Un vadošajiem Latvijas drukātajiem sieviešu žurnāliem. Bet tas ir tikai sākums!

Bet tu visus jaunumus saņemsi pirmā un par īpašu cenu!!!
Nāc pulkā un esi VIP biedre jaunā Latvijā nebijušā noturīga veselīga dzīvesveida revolūcijā!

Mēs to paveiksim kopā!!!

PIESAKIES ŠEIT>>>

Dr. Inese Millere, ir ārste, holistiskā stresa menedžmenta un veselīga dzīvesveida konsultante un Am I Hungry?®  — uz ēšanu apzinoties balstītas programmas lizcenzēta trenere un koučs aizņemtām sievietēm pēc 40, kuras vēlas būt slaidas un līdzsvarotas.

Inese vada kursu Kā Neapēst Stresu — uz ēšanu apzinoties (mindful eating) balstītu dzīvesveida programmu (notiek virtuāli, tāpēc piedalīties var no jebkuras vietas pasaulē) un strādā ar klientēm indivuāli.

Uzzini vairāk par pakalpojumiem.

Viņas publikācijas regulāri ir lasāmas žurnālā UNA.

Papildus informācija www.stresamenedzments.com

Komentējiet