Ne-Diētas Pieeja Svara Menedžmentam

Inese Millere

Dr. Inese Millere,M.D.,M.A.,C.H.Ed (Dip Stress Mgt) ir ārste, holistiskā stresa menedžmenta un veselīga dzīvesveida koučs

Dr. Inese Millere,M.D.,M.A.,C.H.Ed (Dip Stress Mgt) ir ārste, holistiskā stresa menedžmenta un veselīga dzīvesveida koučs

Daudzas no mums ir dzirdējušas un zina, ka starp nekontrolētu ēšanu (un tātad arī uzbarošanos) un stresu ir cieša saistība. Bet maz ir informācijas par metodēm, kas palīdz risināt šīs abas problēmas kompleksā.

  • Vai stresa situācijās Tev roka stiepjas pēc kārumiem?
  • Vai pat tad, ja Tu „neko tādu nēed” liekais svars nāk klāt un prom neiet?
  • Vai Tu esi izmēģinājusi daudzas diētas, lai saprastu, ka tās nedarbojas?
  • Vai skatoties spogulī Tev nepatīk tas ko Tu redzi?

Pētījumi parāda, ka 82% sieviešu reaģē uz stresu ar stresa vai emocionālo ēšanu. Šī uzvedība veicina svara pieaugumu, augstu asinsspiedienu, sirds slimības, diabētu, vēzi, grūtu menopauzi un priekšlaicīgu novecošanu.

Iedomājies:

  • Atrisināt neapzinātu, automātisku un stresa ēšanu?
  • Atbrīvoties no diētu gūsta un apsēstības ar ēdienu un svaru?
  • Ēst iemīļotos ēdienus– un tomēr zaudēt svaru? 
  • Saglabāt optimālu svaru un veselību bez diētām?

Lai palīdzētu Tev risināt stresa un citu kairinātāju izraisīto ēšanu, zaudēt svaru un noturēt optimālu svaru un veselību ilgtermiņā bez diētām un vaina sajūtas, ēdot visu, Dr. Inese Millere ir izveidojusi kursu

Kā Neapēst Stresu

Ne-Diētas Pieeja Svara Menedžmentam

Es zinu – tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, vai ne?

Bet Ineses kurss NAV diēta – jo netiek runāts par to Ko ēst, bet Kas ir ēdāji.

Svara problēma ir ne tikai tas, Ko Tu ēd, bet vispirms Kāpēc Tu ēd. Ja Tu ēd nevis tāpēc, lai apmierinātu izsalkumu, tad Tu iespējams apēd savu stresu. Rezultāts var būt gan liekais svars, gan svara noturēšana ar diētu palīdzību –diētu mentalitāte.

Kursa formāts:

Nodarbības — vebināri notiek interneta vidē, Tev nepieciešams ir tikai dators un interneta pieslēgums. Tu piedalies neizejot no mājām, neatkarīgi no Tavas atrašanās vietas Latvijā vai ārpus tās.

Nieka 4 nedēļās Tu Vari Mainīt Savu Izskatu Izmainot Attiecības ar Stresu un Ēdienu …Uz Visiem Laikiem!

 Vairāk par šo kursu uzzini šeit >>

Dr. Inese Millere,M.D.,M.A.,C.H.Ed (Dip Stress Mgt) ir ārste, holistiskā stresa menedžmenta un veselīga dzīvesveida koučs un Am I Hungry?® — uz ēšanu apzinoties balstītas programmas lizcenzēta trenere aizņemtām sievietēm, kuras vēlas būt slaidas un līdzsvarotas. Inese vada kursu “Kā Neapēst Stresu” – dzīvesveida programmu cīņai ar emocionālo un stresa ēšanu un strādā individuāli ar klientēm visā pasaulē.

Vairāk informācijas http://www.stresamenedzments.com

Komentējiet