„Senior Baltic” un „DCH Studija” piedāvā senioru vingrošanas nodarbības ar Olgu Dreģi.

„Senior Baltic” sadarbībā ar „DCH Studija” organizē senioru vingrošanas nodarbības. Nodarbības vada populārā un aktīvā aktrise Olga Dreģe.  Rudens sezonā papildus nodarbībām notiks arī izglītojošas lekcijas kopā ar ārsti Margaritu Rupenheiti. Pateicoties „Senior Baltic” līdzdalībai šajā projektā, dalība senioriem ir bezmaksas.

„Mūsu kompānijas darbības uzsākšana mainīs senioru aprūpes jomu mūsu valstī. Viens no galvenajiem mērķiem ir veicināt pozitīvas izmaiņas arī Latvijas senioru dzīvē, kas padarītu šo dzīves posmu jēgpilnu un dzīvespriecīgu. Tāpēc esam uzsākuši virkni sociālo pasākumu, tai skaitā arī senioru vingrošanas projektu sadarbībā ar „DCH Studiju” – komentē Reinis Ignatavičs, Senior Baltic direktors.

DCH Studija direktors un fitnesa instruktors Kaspars Ozoliņš turpina: „Mēs esam gandarīti, ka leģendārā aktrise Olga Dreģe piekrita vadīt senioru vingrošanas nodarbības. Projekta mērķis – dot nepieciešamās zināšanas senioriem, lai pielietotu tās ikdienas dzīvē un uzturētu aktīvu dzīvesveidu.„

Tuvāko pasākumu plāns un tēmas:

06/10/12 – Veselīgs uzturs un dzīvesveids
10/11/12 – Medikamentu lietošanas īpatnības senioriem.
08/12/12 – Senioru saskarsmes īpašības

Pieteikties bezmaksas nodarbībām var pa tālr. 277 888 93 vai e-pastu info@dchstudija.lv (vietu skaits ir ierobežots).

Par „Senior Baltic” – Uzņēmums „Senior Baltic” tika nodibināts 2011.gada aprīlī. Kompānijas mērķis ir atvērt Baltijas valstīs Eiropas līmeņa mājvietas senioriem ar medicīnisko aprūpi. Latvija ir pirmā valsts, kurā tiks atvērts šāda veida aprūpes centrs. Plānots, ka tuvākajā nākotnē Pierīgā tiks uzbūvēta vēl viena rezidence.

Par „DCH Studija” –  jaunas domāšanas fitnesa klubs „DCH STUDIJA” Zemitāna ielā 2b (netālu no Čaka un Pērnavas ielas krustojuma), kuru radījuši fitnesa treneri un radoši līdzgaitnieki – Kaspars Ozoliņš un Ralfs Upmanis. Jaunajā studijā akcents likts uz perfektu veselumu, kas veidojas no diviem lielumiem – garīgā un fiziskā. Studijā fiziskās aktivitātes, aktuālākās grupu nodarbības un personāltreniņi apvienoti ar iekšējās pasaules pilnveidošanu.

Ieskats studijas piedāvājumā un notikumos – www.dchstudija.lv vai facebook.com/dch

Kontakti presei:

„Senior Baltic” – Nataļja Baškirova Natalja.baskirova@seniorbaltic.lv, tālr.: 26645207

„DCH Studija” – Kaspars Ozoliņš kaspars@dchstudija.lv, tālr.: 27788898

 

Komentējiet