Piedāvājam bezrūpīgas un mierīgas vecumdienas „Valtaiķos”

Aprūpes nams Valtaiķi

 

Aprūpes nams „Valtaiķi” atrodas Kurzemē, pusceļā starp Aizputi un Skrundu. Valtaiķiem ir satiksme ar Rīgu, Liepāju, Kuldīgu, Skrundu un Aizputi. Autobusu pietura atrodas 10 m attālumā no aprūpes nama parādes durvīm.

Mūsu namā ir 45 vietas. Uzņemam cilvēkus ar invaliditāti un pensijas vecuma cilvēkus. Ģimenes cilvēkiem piedāvājam kopīgu istabiņu.  Ja cilvēki vēlas, varam uzņemt  ar savām mēbelēm un sadzīves priekšmetiem. Aprūpes namā ir malkas apkure, kas rada īpaši mājīgu atmosfēru un patīk lauku cilvēkiem.

Regulāri notiek dievkalpojumi, kopā svinam Jāņus, Ziemassvētkus, Lieldienas un citus svētkus. Valtaiķos notiek koncerti, teātra izrādes. Aprūpes namā pieejami pasta un friziera pakalpojumi, ir sava bibliotēka.

Aprūpes nama „Valtaiķi” iemītniekus aprūpē labi apmācīta veselības un sociālās aprūpes profesionāļu komanda.

Valtaiķos ir unikāla baznīca, kura atrodas 1,5 km attālumā no aprūpes nama.

Valtaiķu ev. lut. baznīca celta 1792. gadā to, to rotā Latvijas krāšņākās vitrāžas. Kopskaitā  ir 15 vitrāžas, izgatavotas 20. gs. sākumā Itālijā pēc Kazdangas pils īpašnieka barona Kārļa fon. Manteifela – Cēges (Szӧge) speciāla pasūtījuma un ir viņa dāvinājums Valtaiķu draudzei. Vitrāžās attēloti bruņinieku tikumi un ainas no Jaunās derības. Vienlaicīgi, izmantojot heraldisko simboliku un gadskaitļu valodu, tajās atspoguļota arī fon Manteifelu dzimtas vēsture.

Aprūpes nams „Valtaiķi”

Rudbāržu pag., Skrundas nov.

Tālrunis 63353321, mob. 26472111

Komentējiet