Jaunums! Angļu valodas kursi anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās palīdzības māsām

Svetlana Saveļjeva      Programmas autors un realizētāja  Svetlana Saveļjeva

     Intensīvās terapijas un anestēzijas māsa, humanitāro zinātņu bakalaura grāds angļu un zviedru              filoloģijā, profesionālais  maģistra grāds veselības izglītībā, vidējas izglītības angļu valodas un zviedru valodas skolotāja.

 

Medicīnas personālam ir nepieciešams iegūt un padziļināt angļu valodas zināšanas atbilstošā profesionālajā jomā, lai brīvi izmantotu medicīnisko literatūru, strādātu ar mūsdienu medicīnisko aprīkojumu un kvalitatīvi veiktu pacientu aprūpi. Lai to nodrošinātu, personālam jāpiedalās sistēmātiskajā angļu valodas apguves procesā valodas prasmju attīstīšanai un uzturēšanai.

Izstrādātā A-līmeņa programma ir orientēta uz angļu valodas fonētisko, gramatisko un komunikatīvo angļu valodas pamatu apgūšanu, kas ir nepieciešams anestezioloģijas, neatliekamas palīdzības un intensīvās terapijas darbiniekiem profesionālo pienākumu izpildīšanai. Programma paredzēta  attiecīgo dienestu medicīnas darbiniekiem gan ar angļu valodas priekšzināšanām, gan arī bez tām.

 „Profesionālā un komunikatīvā angļu valoda anestezioloģijas, neatliekamās palīdzības un intensīvas terapijas aprūpes māsām (A-līmenis)”

Pilns kurss 48 stundas

Pirmās grupas nodarbības sāksies no 2012. gada 2. janvāra

Grupā paredzēti ne vairāk kā 14 dalībnieki

Kursi notiks pirmdienās, otrdienās, trešdienās Grebenščikova ielā 1, no 16:00 – 19:00

Maksa par apmācību  50.00 Ls.

Pieteikties uz kursiem pa tālruni 28805601.

Viens komentārs uz “Jaunums! Angļu valodas kursi anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās palīdzības māsām”

  1. ilze rakstīja:

    May 14, 12 at 20:29

    Labdien,pašlaik dzivoju un stradaju(Nursing home) Irija,gribetu zinat vai ir iespeja apgut sos kursus neklatiene,protams par maksu.


Komentējiet