09.12.2011 – 10.12.2011. 5. Nacionālais kongresss anestezioloģijā un intensīvajā terapijā

Godātie kolēģi! Dāmas un kungi!

Šī gada nogalē biedrība “Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācija” (LARA) organizē Nacionālo kongresu anestezioloģijā un intensīvajā terapijā.

Kongress analizēs profesionāli paveikto visiem šajā grūtajā finansiālās un daļēji arī garīgās krīzes periodā, nospraudīs jaunus mērķus un uzdevumus, apliecinās vēlmi darīt visu pacienta un viņa drošības labā un kā vispār izdzīvot šajā dažkārt šķietami bezcerīgajā situācijā. Visas sabiedrības ir gājušas caur spirālveida pacēlumiem un nogāzēm. Mēs ceram, ka drīzumā viss uzlabosies, paši sakārtosim un noliksim visu vietā ceļā uz gaišāku nākotni.

Lai kā būtu, nekad nedrīkst atkāpties, jāpieņem visi izaicinājumi un mūsu specialitātē jāuztur progresīvi augstas profesionālās iemaņas, jāceļ tās atbilstoši laikmetam un visas cilvēces progresam. Ir jārespektē pacientu vēlmes un visnotaļ jānodrošina viņu drošība, jādara visu labāk, zinošāk un prasmīgāk.

Specialitātē jāpiesaista jauni darbinieki (studenti, rezidenti) un jārūpējas arī par viņu profesionalitāti, drošību un jāmotivē spējai darīt visu labāk nekā viņu priekšteči un skolotāji.

Kongress rezumēs paveikto, nospraudīs nākotnes uzdevumus un perspektīvas, kalpos kā kvalifikācijas celšanas kursi un ļaus komunicēt vietējiem un uz laiku ārzemēs nonākušajiem Latvijas speciālistiem.

Aicinu visus Latvijas anesteziologus un reanimatologus, kā arī ārzemju viesus aktīvi piedalīties šajā pasākumā, arī uzstāties ar ziņojumiem un piedalīties produktīvās diskusijās.

Jebkurš no Jums ir kaut kur zinošākais un tādējādi spējīgs veicināt profesionālo izglītību un attīstību!


LARA prezidents
profesors Indulis Vanags

http://www.lara-2011.info/

Komentējiet